完全的

搜索结果

卖出

25.000 €

5 € / 平方米

thumb

农村土地 - 5500 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται αγροτεμάχιο, 5500 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" Τιμή πώλησης: 25.000€. Διαθέσιμο από τις: 15/05/2026. Κωδικός ακινήτου: 1590 Για περισσότερα ακίνητα (...)

25.000 €

5 € / 平方米

卧室: 1 区域: 5500 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1590

卖出

28.000 €

444 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 63 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα σοφιτα , πρόσοψης 63 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 4ο όροφο, κατασκευής του 2015. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

28.000 €

444 € / 平方米

卧室: 1 区域: 63 平方米 地板: 4 加热介质: 区域供热

# 1589

卖出

115.000 €

799 € / 平方米

thumb

公寓 - 144 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο οροφοδιαμέρισμα, πρόσοψης 144 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, διπλα στον ΟΣΕ", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1998. (...)

115.000 €

799 € / 平方米

卧室: 3 区域: 144 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1588

卖出

125.000 €

962 € / 平方米

thumb

公寓 - 130 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 130 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2002. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, (...)

125.000 €

962 € / 平方米

卧室: 3 区域: 130 平方米 地板: 3 加热介质: 区域供热

# 1580

卖出

43.000 €

538 € / 平方米

thumb

公寓 - 80 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα , Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1982. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

43.000 €

538 € / 平方米

卧室: 2 区域: 80 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1578

卖出

66.000 €

579 € / 平方米

thumb

公寓 - 114 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 114 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 (...)

66.000 €

579 € / 平方米

卧室: 2 区域: 114 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1576

卖出

55.000 €

561 € / 平方米

thumb

公寓 - 98 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ ΣΕ 2 ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΕΣ , 98 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο (...)

55.000 €

561 € / 平方米

卧室: 2 区域: 98 平方米 地板: 3 加热介质: 区域供热

# 1574

卖出

60.000 €

667 € / 平方米

thumb

公寓 - 90 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται ΗΜΙΤΕΛΗ διαμπερές διαμέρισμα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

60.000 €

667 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 2 加热介质:

# 1573

卖出

45.000 €

79 € / 平方米

thumb

地块 - 570 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο, 570 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" Ο συντελεστής δόμησης είναι: 1.2. Τιμή πώλησης: 45.000€. Διαθέσιμο από τις: 23/04/2026. Κωδικός ακινήτου: 1572 Για (...)

45.000 €

79 € / 平方米

卧室: 1 区域: 570 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1572

卖出

80.000 €

186 € / 平方米

thumb

地块 - 430 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΔΙΦΑΤΣΟ ΑΠΟ 2 ΔΡΟΜΟΥΣ, 430 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, ΟΔΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΔΟΜΗΣΗΣ 1.6. Τιμή πώλησης: 80.000€. (...)

80.000 €

186 € / 平方米

卧室: 1 区域: 430 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1571

卖出

600.000 €

12 € / 平方米

thumb

农村土地 - 52000 平方米

Bermio, Purgoi, N. Kozanis

卧室: 0 - 客厅: 0 - 厨房: 0 - 洗澡间: 0 - WC: 0

Πωλείται αγροτεμάχιο, 52000 τ.μ. στην περιοχή " Πύργοι"με αποθηκη κτηριο το οποιο ως ψυγειο 400 τμ και υψους 7 μετρων Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 52000τ.μ. Το (...)

600.000 €

12 € / 平方米

卧室: 0 区域: 52000 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1570

卖出

1 €

0 € / 平方米

thumb

店铺 - 140 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 0 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό κατάστημα, 140 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2004. ΚΑΙ 150 τμ ΥΠΟΓΕΙΟ, Αποτελείται από 2 χώρους,, ενώ (...)

1 €

0 € / 平方米

卧室: 2 区域: 140 平方米 地板: 平层 加热介质: 区域供热

# 1569

卖出

85.000 €

1.000 € / 平方米

thumb

公寓 - 85 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 85 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ, στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από 2 (...)

85.000 €

1.000 € / 平方米

卧室: 2 区域: 85 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1567

卖出

270.000 €

450 € / 平方米

thumb

楼体/大厦 - 600 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 5 - 客厅: 3 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό κτίριο, 600 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", κατασκευής του 1984. ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΡΩΗΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 200 (...)

270.000 €

450 € / 平方米

卧室: 5 区域: 600 平方米 地板: 1 加热介质:

# 1564

卖出

105.000 €

868 € / 平方米

thumb

公寓 - 121 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 121 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 3 (...)

105.000 €

868 € / 平方米

卧室: 3 区域: 121 平方米 地板: 3 加热介质: 区域供热

# 1563

卖出

90.000 €

1.000 € / 平方米

thumb

公寓 - 90 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές διαμέρισμα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 4ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2004. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, και (...)

90.000 €

1.000 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 4 加热介质: 区域供热

# 1553

卖出

65.000 €

644 € / 平方米

thumb

公寓 - 101 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 0 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 101 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

65.000 €

644 € / 平方米

卧室: 2 区域: 101 平方米 地板: 2 加热介质: 区域供热

# 1550

卖出

75.000 €

19 € / 平方米

thumb

农村土地 - 3881 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται αγροτεμάχιο, 3881 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαΐδα, Κέντρο" ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ALTO ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ. Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα (...)

75.000 €

19 € / 平方米

卧室: 1 区域: 3881 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1538

卖出

115.000 €

1.438 € / 平方米

thumb

公寓 - 80 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον ημιόροφο, κατασκευής του 1980, υπό ανακαίνιση. (...)

115.000 €

1.438 € / 平方米

卧室: 2 区域: 80 平方米 地板: 夹层 加热介质: 区域供热

# 1536

卖出

56.000 €

471 € / 平方米

thumb

公寓 - 119 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές διαμέρισμα, 119 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, κεντρο", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1980 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΥΑΡΙ (...)

56.000 €

471 € / 平方米

卧室: 3 区域: 119 平方米 地板: 3 加热介质: 区域供热

# 1532

卖出

35.000 €

686 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 51 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, 51 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1983 και μαζι μια αποθηκη στο υπογειο. (...)

35.000 €

686 € / 平方米

卧室: 1 区域: 51 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1531

卖出

410.000 €

1.952 € / 平方米

thumb

别墅 - 210 平方米

Oraiokastro, Galini, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μερικώς επιπλωμένη βίλλα, 210 τ.μ. στην περιοχή "Ωραιόκαστρο, Γαλήνη", κατασκευής του 1984. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 σαλόνια, (...)

410.000 €

1.952 € / 平方米

卧室: 3 区域: 210 平方米 地板: 夹层 加热介质: 蓄热器

# 1530

卖出

75.000 €

815 € / 平方米

thumb

公寓 - 92 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 92 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1982. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

75.000 €

815 € / 平方米

卧室: 2 区域: 92 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1513

卖出

145.000 €

1.142 € / 平方米

thumb

公寓 - 127 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 127 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2005. Αποτελείται από 3 (...)

145.000 €

1.142 € / 平方米

卧室: 3 区域: 127 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1509

卖出

150.000 €

397 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 378 平方米

Florina, Alona, N. Florinas

卧室: 12 - 客厅: 1 - 厨房: 3 - 洗澡间: 4 - WC: 0

Πωλείται ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ μονοκατοικίων, πρόσοψης 378 τ.μ. στην περιοχή "Φλώρινα, Άλωνα", κατασκευής του 1965. Αποτελείται από 12 υπνοδωμάτια, σαλόνι, 3 κουζίνες, 4 και μπάνια, (...)

150.000 €

397 € / 平方米

卧室: 12 区域: 378 平方米 地板: 平层 加热介质: 烤箱

# 1506