完全的

搜索结果

卖出

55.000 €

733 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 75 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινη μερικώς επιπλωμένη γκαρσονιέρα, πρόσοψης 75 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1982 και ανακαινισμένο το (...)

55.000 €

733 € / 平方米

卧室: 1 区域: 75 平方米 地板: 3 加热介质:

# 1504

卖出

75.000 €

882 € / 平方米

thumb

公寓 - 85 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό μερικώς διαμέρισμα, 85 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1982 και ανακαινισμένο το 2013. Αποτελείται από 2 (...)

75.000 €

882 € / 平方米

卧室: 2 区域: 85 平方米 地板: 2 加热介质: 区域供热

# 1502

卖出

200.000 €

2.439 € / 平方米

thumb

公寓 - 82 平方米

Mpotsari, Thessaloniki - Kentro

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές διαμέρισμα, ΣΕ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 82 τ.μ. στην περιοχή "Μπότσαρη" ΠΑΠΑΦΗ ΑΓΙΟΣ ΘΕΡΑΠΩΝ , στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1976. (...)

200.000 €

2.439 € / 平方米

卧室: 2 区域: 82 平方米 地板: 3 加热介质: 天然气

# 1498

卖出

25.000 €

278 € / 平方米

thumb

公寓 - 90 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται ημιτελη διαμέρισμα στα μπετα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Διαθέτει (...)

25.000 €

278 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 1 加热介质: 区域供热

# 1469

卖出

80.000 €

708 € / 平方米

thumb

公寓 - 113 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 113 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1978. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, (...)

80.000 €

708 € / 平方米

卧室: 3 区域: 113 平方米 地板: 2 加热介质: 区域供热

# 1436

卖出

80.000 €

667 € / 平方米

thumb

公寓 - 120 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 2 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 1

Πωλείται Οροφοδιαμέρισμα, 120 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, ΜΕΣΟΥΠΟΛΕΩΣ", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1990. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 σαλόνια, κουζίνα, μπάνιο (...)

80.000 €

667 € / 平方米

卧室: 3 区域: 120 平方米 地板: 2 加热介质: 区域供热

# 1408

卖出

85.000 €

739 € / 平方米

thumb

公寓 - 115 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό ρετιρε διαμέρισμα, πρόσοψης 115 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 5ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1976 και ανακαινισμένο το (...)

85.000 €

739 € / 平方米

卧室: 3 区域: 115 平方米 地板: 5 加热介质: 区域供热

# 1401

卖出

90.000 €

1.500 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 60 平方米

Kato Toumpa, Thessaloniki - Kentro

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 60 τ.μ. στην περιοχή "ΛΟΙΜΩΔΩΝ ", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1970. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

90.000 €

1.500 € / 平方米

卧室: 1 区域: 60 平方米 地板: 2 加热介质: 天然气

# 1397

卖出

140.000 €

1.944 € / 平方米

thumb

公寓 - 72 平方米

Kentro, Thessaloniki - Kentro

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 72 τ.μ. στην περιοχή Λοιμωδων ΑΡΧΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ , στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1970 και (...)

140.000 €

1.944 € / 平方米

卧室: 2 区域: 72 平方米 地板: 2 加热介质: 天然气

# 1396

卖出

100.000 €

775 € / 平方米

thumb

公寓 - 129 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 129 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον ημιόροφο, κατασκευής του 1987 και ανακαινισμένο (...)

100.000 €

775 € / 平方米

卧室: 4 区域: 129 平方米 地板: 夹层 加热介质: 区域供热

# 1392

卖出

750.000 €

605 € / 平方米

thumb

营业场所的建设 - 1240 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 3 - WC: 0

Πωλείται κτίριο επαγγελματικών χώρων, 1240 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", κατασκευής του 2009. Αποτελείται από 2 χώρους, 3 και μπάνια, ενώ είναι διαρρυθμισμένη (...)

750.000 €

605 € / 平方米

卧室: 2 区域: 1240 平方米 地板: 夹层 加热介质:

# 1382

卖出

200.000 €

1.250 € / 平方米

thumb

跃层住宅 - 160 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 2 - WC: 0

Πωλείται γωνιακή, διαμπερής και φωτεινή μερικώς επιπλωμένη μεζονέτα, 160 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον ημιόροφο, κατασκευής του 2011. Αποτελείται από 3 (...)

200.000 €

1.250 € / 平方米

卧室: 3 区域: 160 平方米 地板: 夹层 加热介质: 区域供热

# 1364

卖出

60.000 €

545 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 110 平方米

Kassandra, Kalandra, Chalkidiki

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται μονοκατοικία, 110 τ.μ. στην περιοχή "Κασσάνδρα, Καλάνδρα", κατασκευής του 1955. Αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο, ενώ είναι (...)

60.000 €

545 € / 平方米

卧室: 4 区域: 110 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 1345

卖出

160.000 €

444 € / 平方米

thumb

公寓大楼/大厦 - 360 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 4 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται ΔΙΟΡΟΦΟ διαμπερές και φωτεινό συγκρότημα διαμερισμάτων, πρόσοψης 360 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ", κατασκευής του 1980. Αποτελείται (...)

160.000 €

444 € / 平方米

卧室: 4 区域: 360 平方米 地板: 2 加热介质:

# 1344

卖出

23.000 €

256 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 90 平方米

Ptolemaida, Perdikkas, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μονοκατοικία, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Περδίκκας", κατασκευής του 1974. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

23.000 €

256 € / 平方米

卧室: 2 区域: 90 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 1343

卖出

45.000 €

563 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 80 平方米

Bermio, Anatoliko, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής μονοκατοικία, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή , Ανατολικό, κατασκευής του 1996. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

45.000 €

563 € / 平方米

卧室: 2 区域: 80 平方米 地板: 平层 加热介质:

# 1341

卖出

280.000 €

441 € / 平方米

thumb

地块 - 635 平方米

Thermi, Kentro, Thessaloniki - Perif/koi dimoi

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο, 635 τ.μ. στην περιοχή "Θέρμη, Κέντρο" ΜΕ 22 ΜΕΤΡΑ ΦΑΤΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ 12 ΠΙΣΩ Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 635τ.μ. Το ακίνητο είναι (...)

280.000 €

441 € / 平方米

卧室: 1 区域: 635 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1328

卖出

42.000 €

86 € / 平方米

thumb

地块 - 487 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο, 487 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" Τιμή πώλησης: 42.000€. Διαθέσιμο από τις: 09/09/2024. Κωδικός ακινήτου: 1327 Για περισσότερα ακίνητα (...)

42.000 €

86 € / 平方米

卧室: 1 区域: 487 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1327

卖出

50.000 €

455 € / 平方米

thumb

独立式住宅 - 110 平方米

Ptolemaida, Asbestopetra, N. Kozanis

卧室: 2 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινή μερικώς επιπλωμένη μονοκατοικία, 110 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Ασβεστόπετρα", κατασκευής του 1975 και ανακαινισμένο το 2002. Αποτελείται από 2 (...)

50.000 €

455 € / 平方米

卧室: 2 区域: 110 平方米 地板: 夹层 加热介质:

# 1326

卖出

20.000 €

40 € / 平方米

thumb

地块 - 504 平方米

Blasti, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο, 504 τ.μ. στην περιοχή "Βλάστη, Κέντρο" Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 504τ.μ. Το ακίνητο είναι επίπεδο. Τιμή πώλησης: 20.000€. Διαθέσιμο από (...)

20.000 €

40 € / 平方米

卧室: 1 区域: 504 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1325

卖出

25.000 €

25 € / 平方米

thumb

地块 - 1000 平方米

Blasti, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο, 1000 τ.μ. στην περιοχή "Βλάστη, Κέντρο" Το ακίνητο έχει απεριόριστη θέα. Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 1000τ.μ. Το ακίνητο είναι επικλινές. (...)

25.000 €

25 € / 平方米

卧室: 1 区域: 1000 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1322

卖出

15.000 €

136 € / 平方米

thumb

公寓 - 110 平方米

Ptolemaida, Drosero, N. Kozanis

卧室: 3 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 110 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Δροσερό", στον ημιόροφο, κατασκευής του 1982. Αποτελείται από 3 (...)

15.000 €

136 € / 平方米

卧室: 3 区域: 110 平方米 地板: 夹层 加热介质:

# 1318

卖出

40.000 €

563 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 71 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό ισογειο ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ με αυλη μπροστα , 71 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, ΑΙ ΓΙΑΝΝΗ", , κατασκευής του 1984. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

40.000 €

563 € / 平方米

卧室: 1 区域: 71 平方米 地板: 平层 加热介质: 区域供热

# 1256

卖出

90.000 €

120 € / 平方米

thumb

地块 - 750 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται οικόπεδο, 750 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, ΚΕΨΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΓΙΑΓΚΟΣ" Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 750τ.μ. Το ακίνητο είναι επίπεδο. Ο (...)

90.000 €

120 € / 平方米

卧室: 1 区域: 750 平方米 地板: 1 加热介质: 天然气

# 1254

卖出

20.000 €

351 € / 平方米

thumb

一室公寓 - 57 平方米

Ptolemaida, Kentro, N. Kozanis

卧室: 1 - 客厅: 1 - 厨房: 1 - 洗澡间: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές ΜΕΓΑΛΗ γκαρσονιέρα, πρόσοψης 57 τ.μ. στην περιοχή ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΘΕΑ με μεγαλο μπαλκονι ", στον ημιόροφο, κατασκευής του 1980. (...)

20.000 €

351 € / 平方米

卧室: 1 区域: 57 平方米 地板: 夹层 加热介质: 区域供热

# 1217