Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

25.000 €

5 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 5500 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται αγροτεμάχιο, 5500 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" Τιμή πώλησης: 25.000€. Διαθέσιμο από τις: 15/05/2026. Κωδικός ακινήτου: 1590 Για περισσότερα ακίνητα (...)

25.000 €

5 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 5500 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

28.000 €

444 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 63 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα σοφιτα , πρόσοψης 63 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 4ο όροφο, κατασκευής του 2015. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

28.000 €

444 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 63 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

115.000 €

799 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 144 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο οροφοδιαμέρισμα, πρόσοψης 144 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, διπλα στον ΟΣΕ", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1998. (...)

115.000 €

799 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 144 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

125.000 €

962 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 130 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 130 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2002. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, (...)

125.000 €

962 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 130 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

43.000 €

538 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα , Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1982. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

43.000 €

538 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

66.000 €

579 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 114 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 114 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 (...)

66.000 €

579 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 114 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

55.000 €

561 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 98 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ ΣΕ 2 ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΕΣ , 98 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο (...)

55.000 €

561 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 98 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

60.000 €

667 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 90 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται ΗΜΙΤΕΛΗ διαμπερές διαμέρισμα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

60.000 €

667 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 90 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

45.000 €

79 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 570 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται οικόπεδο, 570 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" Ο συντελεστής δόμησης είναι: 1.2. Τιμή πώλησης: 45.000€. Διαθέσιμο από τις: 23/04/2026. Κωδικός ακινήτου: 1572 Για (...)

45.000 €

79 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 570 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

80.000 €

186 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 430 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΔΙΦΑΤΣΟ ΑΠΟ 2 ΔΡΟΜΟΥΣ, 430 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, ΟΔΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΔΟΜΗΣΗΣ 1.6. Τιμή πώλησης: 80.000€. (...)

80.000 €

186 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 430 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

600.000 €

12 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 52000 τ.μ.

Βέρμιο, Πύργοι, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 0 - WC: 0

Πωλείται αγροτεμάχιο, 52000 τ.μ. στην περιοχή " Πύργοι"με αποθηκη κτηριο το οποιο ως ψυγειο 400 τμ και υψους 7 μετρων Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 52000τ.μ. Το (...)

600.000 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 52000 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

1 €

0 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 140 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 0 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό κατάστημα, 140 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2004. ΚΑΙ 150 τμ ΥΠΟΓΕΙΟ, Αποτελείται από 2 χώρους,, ενώ (...)

1 €

0 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 140 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

85.000 €

1.000 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 85 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 85 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ, στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από 2 (...)

85.000 €

1.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 85 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

270.000 €

450 € / τ.μ.

thumb

Κτίριο - 600 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 5 - Σαλόνια: 3 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό κτίριο, 600 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", κατασκευής του 1984. ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΡΩΗΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 200 (...)

270.000 €

450 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 5 Εμβαδόν: 600 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

Πώληση

105.000 €

868 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 121 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 121 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 3 (...)

105.000 €

868 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 121 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

90.000 €

1.000 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 90 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές διαμέρισμα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 4ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2004. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, και (...)

90.000 €

1.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 90 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

65.000 €

644 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 101 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 101 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

65.000 €

644 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 101 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

75.000 €

19 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 3881 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται αγροτεμάχιο, 3881 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαΐδα, Κέντρο" ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ALTO ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ. Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα (...)

75.000 €

19 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 3881 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

115.000 €

1.438 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον ημιόροφο, κατασκευής του 1980, υπό ανακαίνιση. (...)

115.000 €

1.438 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

56.000 €

471 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 119 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές διαμέρισμα, 119 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, κεντρο", στον 3ο όροφο, κατασκευής του 1980 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΥΑΡΙ (...)

56.000 €

471 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 119 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

35.000 €

686 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 51 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, 51 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1983 και μαζι μια αποθηκη στο υπογειο. (...)

35.000 €

686 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 51 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

410.000 €

1.952 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 210 τ.μ.

Ωραιόκαστρο, Γαλήνη, Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερής και φωτεινή μερικώς επιπλωμένη βίλλα, 210 τ.μ. στην περιοχή "Ωραιόκαστρο, Γαλήνη", κατασκευής του 1984. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 σαλόνια, (...)

410.000 €

1.952 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 210 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Θερμοσυσσωρευτής

Πώληση

75.000 €

815 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 92 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 92 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1982. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

75.000 €

815 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 92 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

145.000 €

1.142 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 127 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 127 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2005. Αποτελείται από 3 (...)

145.000 €

1.142 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 127 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

150.000 €

397 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 378 τ.μ.

Φλώρινα, Άλωνα, Ν. Φλώρινας

Υπνοδωμάτια: 12 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 3 - Μπάνια: 4 - WC: 0

Πωλείται ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ μονοκατοικίων, πρόσοψης 378 τ.μ. στην περιοχή "Φλώρινα, Άλωνα", κατασκευής του 1965. Αποτελείται από 12 υπνοδωμάτια, σαλόνι, 3 κουζίνες, 4 και μπάνια, (...)

150.000 €

397 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 12 Εμβαδόν: 378 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Σόμπα