Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

115.000 €

799 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 144 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο οροφοδιαμέρισμα, πρόσοψης 144 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, διπλα στον ΟΣΕ", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1998. (...)

115.000 €

799 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 144 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

400 €

4 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές διαμέρισμα, πρόσοψης 100 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1980. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

400 €

4 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

280 €

4 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

280 €

4 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

450 €

5 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα, Ν. Κοζάνης

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 100 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Πτολεμαΐδα", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1980. Αποτελείται από 2 (...)

450 €

5 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

300 €

6 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 50 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Ενοικιάζεται φωτεινό πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 50 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1970. Αποτελείται (...)

300 €

6 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 50 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

125.000 €

962 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 130 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 130 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2002. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, (...)

125.000 €

962 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 130 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

380 €

5 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 75 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 75 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1986. Αποτελείται από 2 (...)

380 €

5 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 75 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

43.000 €

538 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 80 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα , Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1982. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

43.000 €

538 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

66.000 €

579 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 114 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 114 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 (...)

66.000 €

579 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 114 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

55.000 €

561 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 98 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ ΣΕ 2 ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΕΣ , 98 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο (...)

55.000 €

561 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 98 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

60.000 €

667 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 90 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται ΗΜΙΤΕΛΗ διαμπερές διαμέρισμα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, (...)

60.000 €

667 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 90 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Πώληση

45.000 €

79 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 570 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται οικόπεδο, 570 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" Ο συντελεστής δόμησης είναι: 1.2. Τιμή πώλησης: 45.000€. Διαθέσιμο από τις: 23/04/2026. Κωδικός ακινήτου: 1572 Για (...)

45.000 €

79 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 570 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

80.000 €

186 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 430 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΙΜΟ ΔΙΦΑΤΣΟ ΑΠΟ 2 ΔΡΟΜΟΥΣ, 430 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, ΟΔΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΔΟΜΗΣΗΣ 1.6. Τιμή πώλησης: 80.000€. (...)

80.000 €

186 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 430 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

600.000 €

12 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 52000 τ.μ.

Βέρμιο, Πύργοι, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 0 - WC: 0

Πωλείται αγροτεμάχιο, 52000 τ.μ. στην περιοχή " Πύργοι"με αποθηκη κτηριο το οποιο ως ψυγειο 400 τμ και υψους 7 μετρων Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 52000τ.μ. Το (...)

600.000 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 52000 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

1 €

0 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 140 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 0 - WC: 0

Πωλείται γωνιακό και φωτεινό κατάστημα, 140 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2004. ΚΑΙ 150 τμ ΥΠΟΓΕΙΟ, Αποτελείται από 2 χώρους,, ενώ (...)

1 €

0 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 140 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

450 €

4 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 105 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Ενοικιάζεται διαμπερές πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, πρόσοψης 105 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1984. Αποτελείται (...)

450 €

4 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 105 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

85.000 €

1.000 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 85 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 85 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο" ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ, στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2006. Αποτελείται από 2 (...)

85.000 €

1.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 85 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

350 €

7 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 53 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Ενοικιάζεται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 53 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο Πέτρινο δημοτικό σχολείο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1980 και (...)

350 €

7 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 53 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

270.000 €

450 € / τ.μ.

thumb

Κτίριο - 600 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 5 - Σαλόνια: 3 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό κτίριο, 600 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", κατασκευής του 1984. ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΡΩΗΝ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 200 (...)

270.000 €

450 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 5 Εμβαδόν: 600 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

Πώληση

105.000 €

868 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 121 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 121 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1993. Αποτελείται από 3 (...)

105.000 €

868 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 121 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Ενοικίαση

70 €

1 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 130 τ.μ.

Κασσάνδρα, Σκάλα Φούρκας, Χαλκιδική

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερής και φωτεινή μεζονέτα, 130 τ.μ. στην περιοχή "Κασσάνδρα, Σκάλα Φούρκας", στον ημιόροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2000 και ανακαινισμένο το 2015. (...)

70 €

1 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 130 τ.μ. Όροφος: Ημιόροφος Μέσο θέρμανσης: Κανένα

Ενοικίαση

330 €

7 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 50 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Ενοικιάζεται φωτεινό studio / γκαρσονιέρα, πρόσοψης 50 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2008. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

330 €

7 € / τ.μ.

Πώληση

52.000 €

675 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 77 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμέρισμα, πρόσοψης 77 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 2ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1986. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, (...)

52.000 €

675 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 77 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Ενοικίαση

300 €

3 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Ενοικιάζεται φωτεινό διαμέρισμα, πρόσοψης 100 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1980. Αποτελείται από 2 (...)

300 €

3 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση

Πώληση

90.000 €

1.000 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 90 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης

Πωλείται διαμπερές διαμέρισμα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 4ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 2004. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, και (...)

90.000 €

1.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 90 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Τηλεθέρμανση