Studio / Γκαρσονιέρα - 63 τ.μ.

Πτολεμαϊδα, Κέντρο, Ν. Κοζάνης
28.000 € 444 € / τ.μ.

Λεπτομέρειες

  • Κωδικός: 1589
  • Τιμή: 28.000 €
  • Εμβαδόν: 63 τ.μ.
  • Υπνοδωμάτια: 1
  • Μπάνια: 1
  • WC: 0
  • Σαλόνια: 1
  • Όροφος: 4
  • Έτος κατασκευής: 2015

Εσωτερικά χαρακτηριστικά

Εξοπλισμένο Ηλεκτρικές συσκευές Ντουλάπες

Περιγραφή

Πωλείται πλήρως επιπλωμένη γκαρσονιέρα σοφιτα , πρόσοψης 63 τ.μ. στην περιοχή "Πτολεμαϊδα, Κέντρο", στον 4ο όροφο, κατασκευής του 2015.

Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο.

Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με τηλεθέρμανση. Έχει κουφώματα αλουμινίου. Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Δ. Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του ακινήτου προστίθενται ο διαθέσιμος οικιακός εξοπλισμός, οι ηλεκτρικές συσκευές και οι ντουλάπες.

Τιμή πώλησης: 28.000€. Διαθέσιμο από τις: 15/05/2026.

Κωδικός ακινήτου: 1589

Για περισσότερα ακίνητα επισκευθείτε την ιστοσελίδα μας:

All Properties - ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Πτολεμαΐδα, Ελλάδα

allpropertiesptolemaida@gmail.com
Τηλέφωνο: 2463026233
Κινητό: 6972923266

Προσοχή! Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86 Α.